Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
Podzemní nádrž Canotto Platin objem CI 3500 l šedá
| Kód produktu | 90350012 |
| Dostupnosť | 2 týždne |
| U Vás predbežne | 08.06.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Podzemná nádrž Canotto Platin objem 3500 l šedá
| objem | 3500 l |
| výška | 123 cm |
| dĺžka | 249 cm |
| šírka | 241 cm |
| priemer poklopu | 63 cm |