Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
Vhodný na plochy používané pre chodcov a cyklistov, prípadne iné zatrávnené plochy.
| Kód produktu | 520005 |
| Dostupnosť | skladom |
| U Vás predbežne | 19.05.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Vhodný na plochy používané pre chodcov a cyklistov, prípadne iné zatrávnené plochy.
trieda zaťaženia A 15 kN
v súlade s požiadavkami normy EN 124
poklop štandardne dodávaný so zámkom
Poklopy sú vyrobené zo zmesi minerálnych plnív a recyklovaných plastov.
Výsledkom je ekologický, kompozitný materiál s výbornými technickými vlastnosťami a unikátnymi parametrami.
| vnútorný priemer | 600 mm |
| vonkajší priemer | 810 mm |
| výška | 80 mm |
| hmotnosť | 43 kg |
| tvar | kruhový |
| zaťaženie | A15kN |