Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
Vhodný na použitie na vozovky, pešie zóny, parkovacie plochy pre všetky typy cestných vozidiel.
trieda zaťaženia D 400 kN
| Kód produktu | 520001 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Vhodný na použitie na vozovky, pešie zóny, parkovacie plochy pre všetky typy cestných vozidiel.
trieda zaťaženia D 400 kN
v súlade s požiadavkami normy EN 124
poklop štandardne dodávaný so zámkom
Poklopy sú vyrobené zo zmesi minerálnych plnív a recyklovaných plastov.
Výsledkom je ekologický, kompozitný materiál s výbornými technickými vlastnosťami a unikátnymi parametrami.
| vnútorný priemer | 600 mm |
| vonkajší priemer | 830 mm |
| výška | 140 mm |
| hmotnosť | 76 kg |
| zaťaženie | D400kN |
| tvar | kruhový |