Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 515536 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 29.05.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Liatinová kruhová mreža s rámom. Pre použitie v komunikácii.
| svetlý rozmer | 600 mm |
| vonkajší rozmer | 850 mm |
| výška | 100 mm |
| zaťaženie | D 400 kN |
| tvar | kruhový |