Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 150139 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Vpusť SELF LINE 100 z polymerbetónu. Príslušenstvo žľabov SELF LINE 100.
| svetlá šírka | 100 mm |
| dĺžka | 500 mm |
| stavebná šírka | 130 mm |
| stav. výška vrátane roštu | 293 mm |
| materiál vpusti | polymerbetón |
| materiál roštu | liatina |
| typ roštu | mostíkový |
| trieda zaťaženia | B125 kN |