Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
SELF LINE 100/110 žľab z polymerbetónu s liatinovým mostíkovým roštom; B125; dl. 0,5m
| Kód produktu | 150127 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Žlab SELF LINE 100 z polymerbetónu. Vhodný pre odvodnenie garáží, vjazdov, spevnených plôch a terás.
| svetlá šírka | 100 mm |
| dĺžka | 500 mm |
| stavebná šírka | 130 mm |
| stav. výška vrátane roštu | 115 mm |
| materiál žľabu | polymerbetón |
| materiál roštu | liatina |
| typ roštu | mostíkový |
| trieda zaťaženia | B125 kN |