Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
Žlab SELF LINE 100 z polymerbetónu. Vhodný pre odvodnenie garáží, vjazdov, spevnených plôch a terás.
| Kód produktu | 150769 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 03.06.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Žlab SELF LINE 100 z polymerbetónu. Vhodný pre odvodnenie garáží, vjazdov, spevnených plôch a terás.
| svetlá šírka | 100 mm |
| dĺžka | 1000 mm |
| stavebná šírka | 130 mm |
| stav. výška vrátane roštu | 81 mm |
| materiál žľabu | polymerbetón |
| materiál roštu | liatina |
| typ roštu | mostíkový |
| trieda zaťaženia | B125 kN |