Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 150570 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Žlab SELF LINE 150 z polymerbetónu. Vhodný pre odvodnenie garáží, vjazdov, spevnených plôch a terás.
| svetlá šírka | 150 mm |
| dĺžka | 1000 mm |
| stavebná šírka | 204 mm |
| stav. výška vrátane roštu | 150 mm |
| materiál žľabu | polymerbetón |
| trieda zaťaženia | A15 - C250 kN |