Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | AD 81 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 29.05.2026 |
| Záručná lehota | neobmedzená |
AD 81 Vodotesný, uzamykateľný šachtový poklop pre zadláždenie, určený na zakrytie inšpekčných šachiet vo vnútri objektov, kde je kladený dôraz na estetiku, určené k predláždeniu dlažbou do hrúbky 10 mm, vnútorný rozmer (mm): 800 x 1000, trieda A15kN
| vonkajší rozmer | 915x1115mm |
| svetlý rozmer | 800x1000mm |
| výška | 75mm |
| tvar | štvorcový |
| zaťaženie | A 15kN |