Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 528529 |
| Dostupnosť | nedostupné |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Tento produkt už nie je dostupný
Liatinový kruhový poklop s rámom. Pre použitie na chodníky, cesty pojazdné osobnými autami.
| svetlý rozmer | 600 mm |
| vonkajší rozmer | 740 mm |
| výška | 50 mm |
| zaťaženie | B 125 kN |
| tvar | kruhový |