Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
Liatinový kruhový poklop s rámom. Pre použitie na vozovky s intenzívnou záťažou, frekventované komunikácie.
| Kód produktu | 534252 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 26.05.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Liatinový kruhový poklop s rámom. Pre použitie na vozovky s intenzívnou záťažou, frekventované komunikácie. RDM 40 H 600PZ Litinový poklop ∅600mm, D400 intenz.doprava, rám ∅850mm, výška 100mm, pant, spec.klíč - SOLO
| svetlý rozmer | 600 mm |
| vonkajší rozmer | 850 mm |
| výška | 100 mm |
| zaťaženie | D 400 kN |
| tvar | kruhový |