Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 510872 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 26.05.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Liatinový kruhový poklop s rámom. Pre použitie na letiskách alebo plochách s vysokou záťažou ako sú napríklad kontajnerové prekladiská.
| svetlý rozmer | 600 mm |
| vonkajší rozmer | 850 mm |
| výška | 100 mm |
| zaťaženie | F 900 kN |
| tvar | kruhový |