Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 522070 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 26.05.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Liatinový štvorcový poklop s rámom. Pre použitie na zakrytie šachiet a vstupných otvorov mimo pojazdné plochy, alebo plochy pojazdné osobnými autami.
| svetlý rozmer | 600x600 mm |
| vonkajší rozmer | 700x700 mm |
| výška | 42 mm |
| zaťaženie | B 125 kN |
| tvar | štvorcový |