Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 524631 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 03.06.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Liatinový štvorcový poklop s rámom. Pre použitie v pojazdných plochách, poklopy sú určené pre prejazd osobných i nákladných áut.
K poklopu je potrebné objednať kľúč 511793
| svetlý rozmer | 600x600 mm |
| vonkajší rozmer | 740x740 mm |
| výška | 100 mm |
| zaťaženie | D 400 kN |
| tvar | štvorcový |