Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 150141 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Vpusť SELF LINE 100 z polymerbetónu. Príslušenstvo žľabov SELF LINE 100.
| svetlá šírka | 100 mm |
| dĺžka | 500 mm |
| stavebná šírka | 130 mm |
| stav. výška vrátane roštu | 288 mm |
| materiál vpusti | polymerbetón |
| materiál roštu | pozinkovaná oceľ |
| typ roštu | mriežkový, oko 30/10 |
| trieda zaťaženia | A15 kN |