Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
| Kód produktu | 150121 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Žlab SELF LINE 100 z polymerbetónu. Vhodný pre odvodnenie garáží, vjazdov, spevnených plôch a terás.
| svetlá šírka | 100 mm |
| dĺžka | 1000 mm |
| stavebná šírka | 130 mm |
| stav. výška vrátane roštu | 110 mm |
| materiál žľabu | polymerbetón |
| materiál roštu | pozinkovaná oceľ |
| trieda zaťaženia | A15 kN |
| typ roštu | mostíkový |