Hospodárime
s dažďovou vodou
Košík je prázdny,
poďme ho naplniť!
Nadzemná nádrž Valiglia 1000/080; objem 1000l modrá
| Kód produktu | 80100012 |
| Dostupnosť | do týždňa |
| U Vás predbežne | 01.06.2026 |
| Záručná lehota | 24 mesiacov |
Nadzemná nádrž Valiglia 1000/080; objem 1000l modrá
| objem (litre) | 1000 |
| šírka | 80 cm |
| výška | 115 cm |
| poklop (priemer) | 30 cm |
| dĺžka | 139 cm |